English

درباره ما

مفتخریم اعلام نمائیم شرکت خدمات هواپیمایی و توریستی سپهر پرواز در سال ١٣٧١ با همکاری تعدادی از مدیران با تجربه شرکت های هوائی توریستی در تهران تاسیس گردیده و به سرعت توانست با کسب استانداردهای سازمان بین المللی حمل و نقل هوائی (IATA) به عضویت این سازمان جهانی در آید.

 

این شرکت توانسته به عنوان لوفتانزا سیتی سنتر در 22 سال گذشته در ردیف ده آژانس برتر ایران قرار گیرد و از اکثر شرکت های هواپیمایی  داخلی – بین المللی مانند ایران ایر – بریتیش ایرویز – لوفت هانزا – ک ال ام – ایرافرانس – امارات – آلیتالیا – اتریش و غیره موفق به دریافت بیش از 50 لوح تقدیر گردد.

 

خدمات:هم اکنون ما با همکاری 40 نفر پرسنل این شرکت و با داشتن نمایندگی فروش از بیش از ٢٥ شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی آماده ایم در سریع ترین زمان مسیرهای در خواستی مسافران را با کارشناسی و حداکثر مزیت های ممکن تضمین واقدام نمائیم .

 

از دیگر خدمات این شرکت دسترسی به رزرواسیون هتل ها با نرخ های ویژه در اکثر نقاط جهان – تهیه ویزا و مشاوره در خدمات مسافرتی شما بشکل انفرادی و گروهی است.

 

برگزاری تورهای گروهی ایرانگردی و جهانگردی – تورهای نمایشگاهی و تخصصی کنگره های علمی – تورهای ورزشی ، سفرهای لوکس با مجلل ترین کشتی های جهان در اولویت کاری این شرکت می باشد و موفق گشته ایم جایگاه برتری را در این زمینه بدست آوریم.

                                                                         


    


    

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سپهر پرواز می باشد. 2016 ©
طراحی پرتال (طراحی پورتال): آرانا نتورک